zoek
Vergaderbreaks en teambuildingactiviteiten

Bouwen en Schieten

OmschrijvingReviews (2)

Anders dan anders Outdoor Teambuildingactiviteiten.
Door beweging mensen stil te zetten en naar zichzelf te laten kijken is onze uitdaging.
Buitensportactiviteiten worden als middel ingezet om ervaringsgericht te leren, waarbij reflectiemomenten gebruikt worden om de deelnemers inzicht te geven in hun eigen rol in het interactieproces met anderen.
Onderstaande teambuildingactiviteiten zijn een dynamisch en krachtig middel om een stuk bewustzijn en persoonlijke effectiviteit te stimuleren.

Katapult bouwen
In twee teams gaat u aan de hand van een voorbeeld een robuuste katapult bouwen met stevige palen en touwen.
Het doel is een zo groot mogelijke afstand te overbruggen of het andere team bestoken met waterbommen. Deze activiteit daagt u met uw team uit om samen spelenderwijs te leren.
Thema's die aan deze activiteit kunnen worden gekoppeld zijn samenwerken, communicatie, teamontwikkeling, leiderschap, besluitvorming en kennismaking.

Brug bouwen
U bouwt samen met uw team de helft van een brug met stevige palen en touwen, net als het andere team. De brug wordt zodanig gebouwd met als doel de oversteek te kunnen maken.
Thema's die aan deze activiteit kunnen worden gekoppeld zijn samenwerken, communicatie, teamontwikkeling, leiderschap, besluitvorming en kennismaking.

Wandelende A
De letter A maken met behulp van palen en touwen. Als de A gemaakt is gaat 1 teamlid op de A staan en de anderen proberen door middel van touwen de A te laten wandelen. Een uniek samenspel tussen mens, materiaal en zwaartekracht.
Thema's die aan deze activiteit kunnen worden gekoppeld zijn samenwerking, communicatie, creativiteit, teamontwikkeling, leiderschap, besluitvorming en kennismaking.

Blind Boogschieten
Samen boogschieten waarbij de één geblinddoekt is en de ander begeleid. Hoe geeft u informatie aan iemand die wel weet dat er een doel is maar hem niet kan zien. Wat filtert u aan informatie die u krijgt en hoe zet u deze om in een handeling. Welke begeleidingsstijl zet u in en hoe wordt dat ervaren door de ander. Samen op avontuur, geef u over!
Thema's die aan deze activiteit kunnen worden gekoppeld zijn vertrouwen/veiligheid, samenwerken, communicatie, teamontwikkeling en kennismaking.

Deze workshop is mogelijk op alle inspiratie-locaties of op een locatie naar keuze. Meer informatie? Vul hier het aanvraagformulier in of bel: 0575-470258.

Steekwoorden: bijzondere teambuildingactiviteiten, outdoor teambuilding, teambuilding in de vrije natuur, teambuilding in de buitenlucht, buitenactiviteiten, teambuildingactiviteit, outdoor teambuildingactiviteiten, samenwerken in de natuur, samenwerken in de buitenlucht, buiten teambuildingactiviteit, teambuilding op locatie, outdoor teambuildingactiviteiten, teambuildingactiviteiten

9 Geschreven door Santesa bv/Siebrig Castelein
5 maart 2012


Onze groep werd in 2-en gedeeld. Groep 1 deed zo lang over het bouwen van de katapult dat zij niet geschoten hebben, dit werd wel als 'jammer' ervaren, maar groep 1 erkende dat hun samenwerking en vooral het vragen om hulp voor verbetering vatbaar was. Groep 2 heeft beide activiteiten gedaan. Het schieten was leuk, aanwijzingen goed, of het effect groot is weet ik niet, oa omdat maar de helft van de totale groep dit heeft gedaan. Het bouwen van de katapult is een hele goede aktiviteit door de grootte, verplichte samenwerking, een zicht- en meetbaar doel en een voortvloeiende activiteit in de vorm van 'elkaar beschieten' als afsluiting. Ook de korte evaluatie/conclusie door de begeleider na afloop telt mee in het effect van deze gezamenlijke activiteit
8 Geschreven door Ahold
4 oktober


Wij hebben een fantastische dag gehad! Helemaal wat ik in gedachten had. Prettig dat dit zo op het laatste moment geregeld kon worden.


Naar het prikbord

TIPS

www.jezoektietsleuks.nl
Bijzondere groepsaccommodaties en sfeervolle vakantieboerderijen op de mooiste plekjes in Nederland

Speciale aanbieding mei en juni 2012!
Workshop met didgeridoo, klankschalen en djembe, lees meer...

Op de Iselmar is een schipperskind geboren!
Jan Pieter en Mirjam, heel veel geluk toegewenst met Vela!
Lees hier meer over de Iselmar