12-uurs vergaderarrangement vanaf € 70,00 >>
8-uurs vergaderarrangement vanaf € 40,00 >>
Alle arrangementen >>
Op slechts 5 km. afstand van de Holterberg en Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug bevindt zich een karakteristieke boerderij, die sinds juni 2011 tevens dienst doet als sfeervolle en unieke vergaderlocatie.
Niet zomaar een locatie, maar een volwaardig agrarisch bedrijf waar in de wei de koeien grazen en in de stallen de jonge kalfjes worden grootgebracht tot melkkoeien. Als u geluk heeft kunt u zelfs meemaken hoe een kalfje geboren wordt..
De vergaderlocatie is ruim opgezet en van alle gemakken voorzien. De accommodatie heeft een boven- en benedenverdieping. De begane grond beschikt over twee zithoeken, een vergadergedeelte met open haard en een volledig ingerichte open keuken. Hier bevinden zich ook drie tweepersoons kamers, welke alledrie voorzien zijn van eigen toilet en douche. Op de bovenverdieping bevinden zich de overige slaapkamers.
De keuken met kookeiland is volledig uitgerust en van alle gemakken voorzien. U kunt hier desgewenst verblijven op basis van zelfverzorging, maar ook een geheel verzorgd verblijf behoort tot de mogelijkheden. De verschillende zithoeken bieden u de mogelijkheid om in kleine groepjes te vergaderen of om even te ontspannen. In de vergaderruimte is een pc met internetverbinding aanwezig en in de gehele vergaderlocatie heeft u de beschikking over draadloos internet.
Bij goed weer kunt u heerlijk buiten zitten op het ruime terras. En wat dacht u van een ontspannen activiteit tussen de vergaderingen door: koeien melken!
Op deze locatie kunnen wij diverse inspirerende teambuilding activiteiten voor u verzorgen zoals:
Spelen met vuur: workshop vuur maken
Teambuilding Schapendrijven
Teambuilding met Roofvogels
Workshop Tai Chi
Workshop Schermen
Powerbreaks: vuurspuwen, pijlbreken en vuurlopen
Workshop djembe & percussie
Klankmeditatie
Teambuilding met Topsporters
Een wereldreis in klank
Voor nog meer inspirerende teambulidingactiviteiten en vergaderbreaks, kijk hier.
Ligging van deze vergaderlocatie:
Deze bijzondere boederij annex melkveehouderij is centraal gelegen aan de snelweg A-1, vlakbij het dorp Holten, in de provincie Overijssel.
Steekwoorden: bijzondere vergaderlocatie Holten, vergaderlocatie Overijssel, melkveehouderij Holten, vergaderen op een melkveehouderij, boerderijlocatie, vergaderen op een boerderij, vergaderbreak koeien melken, vergaderen tussen de koeien, vergaderen bij de boer, meerdaagse bijeenkomsten Holten, vergaderlocatie Holten, vergaderen in Overijssel, vergaderen en overnachten op de boerderij
Middels onderstaand formulier kunt u contact opnemen met de locatie eigenaar van Tussen koetjes en kalfjes
TIPS
www.jezoektietsleuks.nl
Bijzondere groepsaccommodaties en sfeervolle vakantieboerderijen op de mooiste plekjes in Nederland
Speciale aanbieding mei en juni 2012!
Workshop met didgeridoo, klankschalen en djembe, lees meer...
Op de Iselmar is een schipperskind geboren!
Jan Pieter en Mirjam, heel veel geluk toegewenst met Vela!
Lees hier meer over de Iselmar